Productieburo

Een echt verhaal vertellen in video

Wij maken veel producties voor de zorg; explainers, talkshows, (bord)spellen. Maar ook mooie video’s die een verhaal vertellen, zoals de video die wij maakten over groepswerk. Sinds de zorg is overgeheveld naar gemeenten, ligt de verantwoordelijkheid voor hulp dus dichtbij huis. Veel mensen weten de weg naar individuele begeleiding of therapie via de gemeente best goed te vinden, maar als het gaat om groepsbijeenkomsten, zoals gespreksgroepen, blijft dat vaak achter. En da’s jammer; juist in een groep kun je veel halen uit het delen van ervaringen, herkenning bij anderen en simpelweg het gevoel dat je niet de enige bent.

Voor een aantal samenwerkende zorgorganisaties maakten wij daarom deze video, waarin duidelijk wordt wat groepswerk toevoegt aan individuele therapie of coaching. Hier zie je wat er gebeurt als mensen elkaar écht ontmoeten en samen aan het werk gaan.

Storytelling is the oldest
form of education

Waarom kiezen voor 2 of the guys?

 Professionele kwaliteit, helemaal up-to-date.  We combineren vakmanschap met de nieuwste trends en technieken om jouw verhaal impactvol te vertellen.

Focus op wat jij belangrijk vindt.  Terwijl jij je richt op jouw eigen werk, zorgen wij voor creatieve en professionele videocontent die raakt.

Creativiteit die verrast. We barsten van de ideeën om jouw boodschap op een unieke en onvergetelijke manier visueel tot leven te brengen.

Een stijl die blijft hangen. Wil je regelmatig videocontent? We helpen je een consistente en herkenbare stijl, passend bij jouw merkidentiteit, te creëren die jouw doelgroep blijft boeien.

Jouw verhaal, onze inspiratie. Jouw unieke verhaal motiveert ons om steeds het allerbeste neer te zetten en het nog krachtiger te vertellen.

 

    Ontdek hoe wij samen iets bijzonders kunnen maken.

      Wat zeggen onze klanten…

      Het fijne in de samenwerking met 2 Of the Guys is dat zij vanaf het begin tot het einde van het werkproces altijd voor ons klaarstaan. De manier van communiceren is open, eerlijk en transparant.  Ze blijven dicht bij wat wij willen door te luisteren vanuit het referentiekader van ons als klant. Tijdens de filmdag wordt er op vriendelijke, duidelijke wijze de regie genomen. Dankzij deze professionele en deskundige aanpak is een erg mooie video over groepswerk in de Zorg tot stand gekomen. 

      Han Baeten, Ingrid Peters – Versa Welzijn | video productie

      Wát een super fijne ervaring hadden wij met 2 of the guys! Ze komen ze met frisse ideeën die wél haalbaar zijn binnen de gevraagde kaders. Echt een verademing.
      Ze werken snel en ze komen hun afspraken na. Wat wil je nog meer? 5 sterren van de vijf

      Femke Bullens-de Bruijn – Leidinggevende polikliniek dermatologie en plastische chirurgie Jeroen Bosch Ziekenhuis


      “Het is fijn samenwerken met 2 of the guys. Het is een op elkaar ingespeeld team dat van aanpakken weet. Met hun hands on mentaliteit hebben ze ons veel werk uit handen genomen. Dat gecombineerd met hun professionele handelen en oog voor detail heeft geresulteerd in 5 fraaie en inspirerende talkshows over het zorgstelsel en het Zorginstituut.”

      Sander van der Scheur – Zorginstituut Nederland – coördinator Leren & Ontwikkelen | Maatwerkproductie betekenisvol leren

      2 of the guys heeft inmiddels al meerdere producties voor Consolidated verzorgd waaronder een film ter ere van ons 60 jarig bestaan waarvan de directie zei: “Ik kan me geen mooier cadeau voorstellen op een jubileum.” De samenwerking is altijd fijn: Ze begrijpen snel wat de wensen zijn en geven goed advies, ze zijn flexibel en de communicatie verloopt prettig.

      Wij zijn erg tevreden met de resultaten. Ik zou 2 of the guys willen aanraden en wij zullen ook zeker nog vaker bij hen aankloppen!

      Janneke Koninkx – Communicatie adviseur Consolidated Nederland | Video productie

      Wij zetten je in beweging!

      Welke vorm past het best bij jouw communicatiedoel? Zoek je een talkshow, inspirerende video, of een verhalend learning concept? Wil je een podcast laten maken? Wat jij nodig hebt, maken wij. Laten we snel afspreken!

      035 677 7160
      info@2oftheguys.nl

      Naarderweg 16, 1217 GL Hilversum

      BTW NL864592085B01

      15 + 15 =

      Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

      Ontvang iedere maand het laatste nieuws over onze trainingen en producties.

      Yes, je staat op de lijst!