Datum/Tijd
Date(s) - 22/09/2026
Hele dag
Locatie
2 Of The Guys Trainersburo
Categorieën
Training Live U voor beginners op 22 september 2026 (VOL)
De camera is genadeloos. Onzekerheid is altijd te zien. In deze training leer je hoe je overtuigend over komt. In korte tijd een boeiende stand-upper geeft. De omstandigheden worden tijdens de training steeds lastiger: improviseren, inspelen op de locatie en onverwachte info. Een tweegesprek met de studio met een lastige vraag… Als je live de uitzending in gaat via de Live U is het al spannend genoeg! Na deze stand-uptraining sta je met vertrouwen voor de camera. Deze training is speciaal ontwikkeld voor verslaggevers en correspondenten die regelmatig live gaan
Deze training is intensief en interactief. We werken met camera, feedback en praktijkopdrachten om het leereffect te maximaliseren.
Over de trainer: De training wordt gegeven door Machteld Kooij, het geheime wapen van Hilversum. Ze geeft kracht aan radio- en TV presentatoren, verslaggevers en gasten die aan talkshowtafels zitten. En aan jou. Je gaat echt aan het werk, met Machteld in de buurt gaan presentatoren, verslaggevers en woordvoerders ‘AAN’.
Machteld presenteerde verschillende radio,- en TV programma’s na haar studie theater,- film en televisiewetenschap aan de UU. Ze is inmiddels ruim 20 jaar mediatrainer en is auteur van twee boeken: De vraag die je vreest’ (Uitgeverij van Duuren Media/Anderz, Culemborg 2025).en ‘Het monster met de gouden ogen, presentatie- en mediatraining voor sprekers in de spotlights’ (Uitgeverij van Duuren Media/Anderz, Culemborg 2020).
Over de training:
Aantal deelnemers: max 4 deelnemers
Duur: 1 dag
Deze training is vol, heb je interesse in deze training? Mail dan naar info@2oftheguys.nl en we helpen je graag verder.
